18 Mart 2013 Pazartesi

KUR'AN ŞENLİĞİ PASTASIHerkeseye hayırlı geceler,güzel yarınlar olsun inşaallah... uzun ,yoğun,yorucu bir okadarda güzel bir haftadan sonra zevkle çalıştığım sevgili Elif'in pastasıyla karşınızdayım. Elif daha 6 yaşında ama kocamaan aklı ve kocamaan sevgi saçan gönlüyle Kur'an- Kerim'i okuma yönünde büyük bir başarı elde etmiş. Kur'an Şenliğindede benden pasta istenince sevgili annesi Meryem hanımla bu pastayı tasarladık. Şeker hamurlu nadir ama zevkli çalışmalarımdan biri oldu. :) Sevgili Elif'in nice hatimler yapmasını ve okurken Kur'an ahlakıyla ahlaklanmasını diliyorum.. Tüm diğerleri için dilediğim gibi...

Daha yayınlayacağım postlar var ama fırsat buldukça sırayla yayımlayacağım inşaallah... Yeniden yeni güzelliklerle yeni pastalarda görüşmek dileği ile en içten sevgi ve dualarımı bırakıyorum.. almayı ve dua ederken beni de dualarınıza katmayı unutmayıınnnn....:)

2 yorum:

Yağmur İpar dedi ki...

Maaşallah... Ne güzel o yaşta. RAbbim bizlere de tecvitli okumayı anlamayı nasip etsin. Ayrıca tasarım çok güzel olmuş. Gerçek gibi.

Bloğunuzu takibe alıyorum. :) Sevgiler...

birdilimdus dedi ki...

maşaallaahhh... ne güzel bir şey pasta da harika... ellerine sağlık canım...

Sevgiler
Evren